شهر های معروف اتریش | بلاگ

شهر های معروف اتریش

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شهر های معروف اتریش

کشور اتریش کشوری است که هر کدام از ایالت های ان خود به چند ناحیه ی قانونی تقسیم میشود. اتریش حدود 10000 نفر جمعیت دارد  که از76 شهر و شهرک تشکیل شده است. اتریش دارای تحصیل رایگان در اتریش و شهر های بسیار زیبا و سرشار از مناطق طبیعی و چشم نوازی است به طوری که ویزای تحصیلی در اتریش برخی از ورزش های زمستانی نظیر اسکی  به صورت فرهنگ جزئی در امده است.

وین

شهر وین یکی از شهر های معروف اتریش می باشد.این شهر با  حدود 1800000 نفر جمعیت به عنوان بهترین شهر اتریش شناخته می شود. با وجود این موضوع که وین داخل ایالت نیدراسترایش میباشد اما متعلق به ان منطقه نمی باشد و خود یک ایالت جداگانه می باشد.دانشگاه وین که یکی از بهترین دانشگاه های اتریش است و تحصیل در اتریش نیز در این شهر قرار دارد. 

 

گراتس

یکی دیگر از شهر های اتریش گراتس است که در ایالت اشتایرمارک واقع شده است.این شهر به عنوان یک شهر دانشجویی شناخته می شود که بیش از50 هزار دانشجو در دانشگاه های اتریش مختلفی که در این شهر موجود هستند در حال تحصیل هستند. شهر گراتس با جمعیتی حدود286.686 نفر به عنوان بزرگ ترین شهر اتریش بعد از وین می باشد. اب و هوای این شهر نیز به صورت مدیترانه ای می باشد. 

 

لینتس

لینتس به عنوان سومین شهر بزرگ اتریش شناخته می شود. نام این شهر در ابتدا لنتیا بود دلیل ان این بود که رومی ها آن را بنا کرده بودند . لازم به ذکر است شهر لینتس در سال2009 بهد عنوان پایتخت اروپا از نظر فرهنگی به شمار می رفت.

 

زالتسبورگ

این شهر چهارمین شهر معروف و پرجمعیت اتریش می باشد. این شهر به دلیل معماری باروک یک شهر معروف در اتریش به شمار می رود. هزینه های زندگی در اتریش و این شهر دارای جاذبه های حیرت انگیزی است که گردشگران زیادی را به خود جلب می کند و علت ان هم وجود کوه های الپ در اطراف ان و تاریخی بودنش است . 

 

شهر های معروف اتریش,دانشگاه وین,بهترین دانشگاه شهر اتریش,بزرگ ترین شهر اتریش,شرايط تحصيل در اتريش,تحصيل رايگان در اتريش,تحصيل در اتريش,هزينه تحصيل در اتريش,ادامه تحصيل در اتريش,اعزام دانشجو به اتريش,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 4 تاريخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت: 14:17