هزینه زندگی در سوئد | بلاگ

هزینه زندگی در سوئد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

هزینه زندگی در سوئد

کشور سوئد از کشور های اتحادیه اروپا است که بنابر شرایط خاص و ویژه چه از لحاظ امنیت این کشور و چه از لحاظ اعتبار دانشگاه های سوئد خوبی که دارد همه ساله افراد بسیاری خواهان مهاجرت تحصیلی به سوئد و بعضا اخذ اقامت در سوئد هستند اما نکته ای که همواره دانشجویان قبل از اخذ ویزای دانشجویی باید بدان توجه داشته باشند اطلا ع از هزینه های زندگی و هزینه های تحصیل در کشور سوئد  است .واحد پول کشور سوئد کرون میباشد اما در خیلی از موارد پیش می آید که در معاملات از یورونیز استفاده میکنند . 

هزینه ها

هزینه های زندگی در کشور سوئد همانند هر کشور دیگری شامل هزینه های مسکن –خوردو خوراک – هزینه حملو نقل – هزینه بهداشت در مان و آب و برق و تلفن و...میباشد . فردی که به کشور سوئد مهاجرت میکند اولین و اصلی ترین هزینه ای که باید پرداخت کند بهای تامین مسکن در کشور سوئد است . شرایط تحصیل در اتریش و هزینه مسکن بسته به سبک زندگی و شرایطی که فرد دارد وهمچنین شهر ومکانی که در آن مسکن را تهیه میکند متفاوت است .

قیمت مسکن

طبیعتا هزینه مسکن در پایتخت اتریش و شهر بزرگی مانند استکهلم از هزینه تهیه مسکن در شهر های کوچکتر بالاتر میباشد .. به طوری کلی برای تهیه و اجاره مسکن در کشور سوئد به صورت میانگین باید مبلغی در حدود 2000تا 6000کرون در ماه هزینه کرد .در مورد هزینه خوردو خوراک میتوان گفت بهای آن از هزینه مسکن پایین تر است و اگر خود شخص غذایش را در منزل خود تهیه کند ماهانه در حدود 800تا 1000کرون را برای خوردو خوراک باید هزینه کند.

 

در مورد هزینه های حمل و نقل و تحصیل در اتریش دانشجویان میتوانند از طریق  کارت های اعتباری که از طرف دانشگاه به دانشجویان داده میشود هزینه وسایل نقلیه عمومی را پرداخت نمایند . در خصوص هزینه های در مان نیز اگر دانشجوی بین المللی باشید به شما بیمه اجتماعی همگانی تعلق میگیرد که تقریبا هزینه های درمانی با این بیمه رایگان خواهد بود

 
شرايط تحصيل در سوئد,تحصيل رايگان در سوئد,تحصيل در سوئد,هزينه تحصيل در سوئد,ادامه تحصيل در سوئد,اعزام دانشجو به سوئد,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت: 14:48