تحصیلات تکمیلی در نروژ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  تحصیلات تکمیلی در نروژ

  تحصیلات تکمیلی به تحصیلاتی که برای اخذ مدارکی که الزاماً به مدرک کارشناسی نیاز دارند، اطلاق می شوند که به عنوان بخشی از آموزش عالی در نظر گرفته می شود.دوره ای از تحصیلات تکمیلی در کشور نروژ پیش بینی شده است که علاوه بر دانشجویان بومی، دانشجویان بین المللی ، بعد از گذراندن دوره های خاصی، و نیز دریافت روادید تحصیل در نروژ ، می توانند از مزایای مربوط به این دوره ، بهره مند شوند. 

  مدارج تحصیلات تکمیلی

  تقسیم بندی مدارج تحصیلات تکمیلی در کشور نروژ، به دو دسته فوق لیسانس و دکترا ، صورت می گیرد. بین المللی بودن دانشگاههای نروژ، یکی از عواملی است که افراد را برای گذران دوره تحصیلات تکمیلی، ترغیب می کند.

   

  نکته مهم و قابل ذکر در اینجا، این است که به دلیل برخورداری از سطح بالای علمی و هماهنگی آموزشهای آکادمیک این کشور، با استاندارهای جهانی ، مدارک اکثر کالج ها، دانشگاهها و موسسات جامع علمی کاربردی نروژ، مورد تأیید و پذیرش وزارت علوم ایران هستند. 

  مقطع کارشناسی ارشد

  دانشجویان بین المللی می توانند با ارائه مدارکی، مانند گواهی دیپلم دوازده ساله،کسب نمره 6 یا 6.5 در آزمون آیلتس  و یا 500 تافل بسته به نوع دانشگاه و ارائه ریز نمرات دوره کارشناسی، جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد و دریافت ویزای تحصیلی نروژ یا همان دوره تحصیلات تکمیلی اقدام نماید .  

  هزینه تحصیلات

  هزینه دوره تحصیلات تکمیلی در نروژ، رایگان بوده و فرد می تواند ضمن تحصیل رایگان در نروژ ،مشغول به کار دانشجویی البته با ساعتهای محدود و مشخصی ،باشد.

  برخلاف دوره کارشناسی که آموزشها با زبان نروژی ، تدریس می شد، زبان مورد استفاده در آموزشهای دوره های تحصیلات تکمیلی، زبان انگلیسی است. به همین دلیل، فرد دانشجو، باید تسلط کاملی به این زبان داشته باشد. فرد ضمن این دوره می تواند از بورسیه های مختلف تحصیلی ارائه شده توسط این کشور، بهره مند شود

  و به زبانی ساده، در رفاه بیشتر به ادامه تحصیل بپردازد.

   
  نویسنده : legal-apply بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 3 بهمن 1396 ساعت: 18:54
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها