فوق لیسانس و دکتری در فنلاند | بلاگ

فوق لیسانس و دکتری در فنلاند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

فوق لیسانس و دکتری در فنلاند

کشور فنلاند به دلیل سرآمد بودن در شیوه های نوین علمی،سطح بالای دانشگاه ها ، هزینه های کم تحصیل و کار گزینه مناسبی به خاطر ادامه تحصیل بعنوان یک کشور خارجی میباشد.

هزینه ی دوره های تحصیلی در فنلاند

هزینه ی تحصیل در فنلاند تمام دوره های تحصیلی و نیز تحصیلات دانشگاهی در این کشور برای دانش آموزان بومی رایگان است. اما اگر به عنوان دانشجو قصد مهاجرت به این کشور را دارید باید بدانید که طبق قانون تصویب شده این کشور ، از اوایل سال 2017 دانشجویان خارجی که خارج از محدوده اتحادیه اروپا باشند باید برای تحصیلات خود شهریه ای را پرداخت کنند که مقدار آن بسته به نوع دانشگاه و شهر محل تحصیل متغیر میباشد.

 

افرادی که دارای فوق لیسانس هستند به دلیل اینکه مانند مقطع لیسانس مجبور به قبولی در کنکور برای پذیرش این دانشگاه ها ی فنلاند نیستند، با شرایط راحت تری میتوانند در مقطع بالاترکشور پذیرفته شوند. البته مشروط بر اینکه معدل بالای 13 داشته باشند . 

برای اخذ پذیرش در دوره ارشد همچنین داشتن نمره 6.5 آیلتس نیز ضروری ست .دانشجویان در این مقطع تحصیل در فنلاند مشمول دریافت بورسیه های تحصیلی فنلاند از دولت این کشور نمیشوند. اما برای کمک به پرداخت هزینه های دانشجویی خود اجازه کار به مدت 20 ساعت در هفته را دارند.

افراد متقاقضی تحصیل در دوره دکتری در کشور فنلاند به خاطر کار بر روی پروژه های تحقیقاتی حقوقی را دریافت میکنند که میتوانند مقدار این حقوق را با تدریس در برخی کلاس های مختص دوره های پایین تر ،افزایش دهند. البته در کنار این درامد میتوانند از بورسیه های تحصیلی که فقط مختص مقطع دکتری است هم استفاده کنند. مدت زمان مجاز کار دانشجویی در این دوره نهایتا 30 ساعت است. به علاوه به دلیل تدریس دروس به زبان انگلیسی در این مقطع فرد باید نمره 7 آیلتس را کسب کند. .شرط معدل ورود به این پایه ی تحصیلی نیز کسب نمره 15 میباشد.

 

شرايط تحصيل در فنلاند,تحصيل رايگان در فنلاند,تحصيل در فنلاند,هزينه تحصيل در فنلاند,ادامه تحصيل در فنلاند,اعزام دانشجو به فنلاند,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت: 14:00