شهر های معروف هلند | بلاگ

شهر های معروف هلند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شهر های معروف هلند

افرادی که قصد مهاجرت به هلند را دارند باید از همه چیز در این کشور مطلع شده و با چشم باز انتخاب نمایند. افراد مهاجر برای اینکه تشخیص دهند در کدام شهر می بایست زندگی کنند باید اطلاعاتی در مورد شهر های کشور هلند داشته باشند. اینکه ایا هزینه های زندگی در هلند گران است؟و یا کدام شهر ها از نظر هزینه و امنیت مناسب زندگی هستند. در متن زیر تعدادی از شهر ها را برایتان معرفی می کنیم. 

شهر های زیبا و معروف هلند

شهر امستردام:شهر امستردام به عنوان پایتخت کشور هلند،شهری بسیار زیبا و چشم گیر است. این شهر دارای اثار تاریخی زیاد است همچنین کانال های معروف این شهر به عنوان میراث جهانی در سازمان یونسکو ثبت گردیده است. در این شهر خانه های کانالی زیبایی که دارای ساختاری بلند و باریک هستند به چشم می خورد. 

شهر بروک:شهر زیبای بروک به عنوان روستایی بسیار زیبا در سواحل غربی مارکرمیر ساخته شده است. این شهر دارای رودخانه های زیبا و دشت های هموار همراه با کانال ها و اب گذر های زیبایی می باشد. از مناظر بسیار دیدنی در این شهر می توان به خانه های زیبا و رنگارنگ در کنار کلیسا ها که دارای قدمت زیادی هستند اشاره کرد. این شهر در تابستان یک مکان عالی برای تعطیلات است. 

شهر دلفت:شهر دلفت یک شهر هنری و بسیار زیبا می باشد این شهر دارای میراث های فرهنگی زیادی است. در این شهر زیبا کلیسای اود کرک مربوط به قرون وسطا و مرکز فرمانداری به چشم می خورد. این شهر همچنین دارای کانال های بسیار زیبا و دیدنی است. 

شهر گیتورون:این شهر،شهری حیرت انگیز با کانال ها و رودخانه های بسیار دیدنی است. این شهر کوچک به عنوان روستای کوچک ونیز در هلند نیز شناخته می شود. در این شهر هیچ جاده ای وجود ندارد و تمامی حمل و نقل ها از طریق راه های ابی صورت می گیرد. 

 
شرايط تحصيل در هلند,تحصيل رايگان در هلند,تحصيل در هلند,هزينه تحصيل در هلند,ادامه تحصيل در هلند,اعزام دانشجو به هلند,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 5 تاريخ : پنجشنبه 5 بهمن 1396 ساعت: 15:18