تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم و لیسانس | بلاگ

تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم و لیسانس

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم و لیسانس

کشور المان کشوری است که به جرات می توان گفت که دارای قوی ترین شرایط اقتصادی در کشور های اروپایی است و بر خلاف سایر کشور های اروپایی نظیر فرانسه و اسپانیا کمتر دچار ورشکستگی اقتصادی شده است. کشور المان به دلیل دارا بودن دانشکده های ممتاز و رایگان بودن تحصیلات در دانشگاه های آلمان به عنوان یکی از کشور های سرامد در اروپا شناخته شده است. 

سیستم اموزشی کشور المان

سیستم اموزشی کشور المان به دلیل حساسیت زیاد دولت آلمان بر زبان المانی به نحوی طراحی شده است که تمامی رشته های تحصیلی به زبان المانی است جهت اخذ مدرک لیسانس در کشور المان میبایست یک دوره ی چهار ساله را بگذرانید و همچنین باید مدرک دیپلم را داشته باشید تا بتوانید در این دوره شرکت کنید. 

افرادی که قصد شرکت در مقطع لیسانس را دارند باید ویزای تحصیلی آلمان و مدرک زبان المانی را داشته باشد لازم به ذکر است افرادی که برای ادامه ی تحصیل در مقطع لیسانس به المان می روند بهتر است این مدرک را در ایران اخذ نمایند. 

کار دانشجویی

دانشجویان کارشناسی در المان حق کار به مدت 10 ساعت در هفته را دارند که میانگین حقوق بین1 تا8 یورو به ازای هر ساعت  می باشد که با این زمان کاری فرد به راحتی می تواند هزینه ی زندگی خود را به دست اورد. 

تحصیل در المان با مدرک دیپلم

 جهت تحصیل در المان با مدرک دیپلم  باید میزان هزینه ی در نظر گرفته شده جهت خدمات،مدت زمان جهت بررسی پرونده که بر اساس میزان پیچیدگی پرونده متفاوت است بررسی شود. همچنین اگر شما مدرکی با فرمت اروپایی به همراه دارید مدرک شما به راحتی قابل شناخت و مقایسه است. 

افرادی که قصد ادامه تحصیل به زبان انگلیسی را دارند نیاز به اخذ مدرک ایلتس دارند  تا ان را به دانشگاه اراوه دهند. 

 
شرايط تحصيل در آلمان,تحصيل رايگان در آلمان,تحصيل در آلمان,هزينه تحصيل در آلمان,ادامه تحصيل در آلمان,اعزام دانشجو به آلمان,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 12:26