شهرهای معروف اسلوونی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شهرهای معروف اسلوونی

  اسلوونی کشوری واقع در اروپای مرکزی است که با کشورهای ایتالیا، اتریش، کرواسی و مجارستان مرز مشترک دارد . علاوه بر شهر  لیوبلیانا  که به عنوان پایتخت این کشور محسوب می شود می توان شهرهای بلد، پیران ، کوپر، و بوک را به عنوان شهرهای معروف اسلوونی معرفی کرد. که هرساله تعداد زیادی متقاضی برای تحصیل در اسلوونی گردشگر رابرای بازدید از مناظر طبیعی و تاریخی خود جذب می کنند.

  شهر  لیوبلیانا:

  این شهر بزرگترین شهر کشور است که پایتخت کشور اسلوونی نیز می باشد، لیوبلیانا با داشتن 270000 جمعیت و دارا بودن مرکزیت سیلسی ، اداری و اقتصادی علاوه بر جاذبه های تاریخی این کشور، در صدر جدول شهرهای معروف اسلوونی قرار می گیرد.

  شهر بلد:

  این شهر که به صفت الماس پنهان اسلوونی موصوف شده است با 5252 نفر جمعیت، در کنار کوه های آلپ قرار گرفته و داشتن چشم‌اندازها و مناظر طبیعی ی زیبا، بکر و دست‌ نخورده‌ ، جاذبه های بسیاری را برای گردشگران فراهم کرده است و علاوه بر اینکه از شهرهای معروف اسللونی می باشد ، در شمار مناطق توریستی کشور نیز قرار گرفته است.

  شهر کوپر:

  بزرگ‌ترین شهر ساحلی در کشور اسلوونی ست که به دلیل مجاورت با ایتالیا تحت تاثیر فرهنگ این کشور قرار گرفته است. به گونه ای که نحوه ی معماری در این شهر، ونیز را در ذهن تداعی می کند.

  بناهایی مانند میدان تیتا و تی‌آرجی و کاخ پریتورین از معروف ترین بناهای کشور هستند که در کنار رستوران ها و ساحل های مدیترانه ای برای گردشگران ایجاد جاذبه کرده اند.

  شهر بوک:

  یکی از شهرهای مهم  اسلواکی می باشد که در دره ی سکا واقع شده  و قلعه ی کلوز و موزه های متعدد و معماری منحصر به فرد شهر، و پیست اسکی  باعث جذب گردشگران تاریخی به این منطقه شده است .

  شهر پیران:

  قدمت این شهر به قرون وسطی بر می گردد که به عنوان شهری کوچک اما با فرهنگ و تاریخی غنی در شمار شهرهلای معروف اسلوونی قرار گرفته است. و داشتن جاذبه های هنری تاریخی بکر ، برای هر جوینده و علاقه مند به هنری جلب توجه می کند.

   

  جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

  021-88288200

  نویسنده : legal-apply بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 19:10
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها