شهرهای معروف اسلوونی | بلاگ

شهرهای معروف اسلوونی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

شهرهای معروف اسلوونی

اسلوونی کشوری واقع در اروپای مرکزی است که با کشورهای ایتالیا، اتریش، کرواسی و مجارستان مرز مشترک دارد . علاوه بر شهر  لیوبلیانا  که به عنوان پایتخت این کشور محسوب می شود می توان شهرهای بلد، پیران ، کوپر، و بوک را به عنوان شهرهای معروف اسلوونی معرفی کرد. که هرساله تعداد زیادی متقاضی برای تحصیل در اسلوونی گردشگر رابرای بازدید از مناظر طبیعی و تاریخی خود جذب می کنند.

شهر  لیوبلیانا:

این شهر بزرگترین شهر کشور است که پایتخت کشور اسلوونی نیز می باشد، لیوبلیانا با داشتن 270000 جمعیت و دارا بودن مرکزیت سیلسی ، اداری و اقتصادی علاوه بر جاذبه های تاریخی این کشور، در صدر جدول شهرهای معروف اسلوونی قرار می گیرد.

شهر بلد:

این شهر که به صفت الماس پنهان اسلوونی موصوف شده است با 5252 نفر جمعیت، در کنار کوه های آلپ قرار گرفته و داشتن چشم‌اندازها و مناظر طبیعی ی زیبا، بکر و دست‌ نخورده‌ ، جاذبه های بسیاری را برای گردشگران فراهم کرده است و علاوه بر اینکه از شهرهای معروف اسللونی می باشد ، در شمار مناطق توریستی کشور نیز قرار گرفته است.

شهر کوپر:

بزرگ‌ترین شهر ساحلی در کشور اسلوونی ست که به دلیل مجاورت با ایتالیا تحت تاثیر فرهنگ این کشور قرار گرفته است. به گونه ای که نحوه ی معماری در این شهر، ونیز را در ذهن تداعی می کند.

بناهایی مانند میدان تیتا و تی‌آرجی و کاخ پریتورین از معروف ترین بناهای کشور هستند که در کنار رستوران ها و ساحل های مدیترانه ای برای گردشگران ایجاد جاذبه کرده اند.

شهر بوک:

یکی از شهرهای مهم  اسلواکی می باشد که در دره ی سکا واقع شده  و قلعه ی کلوز و موزه های متعدد و معماری منحصر به فرد شهر، و پیست اسکی  باعث جذب گردشگران تاریخی به این منطقه شده است .

شهر پیران:

قدمت این شهر به قرون وسطی بر می گردد که به عنوان شهری کوچک اما با فرهنگ و تاریخی غنی در شمار شهرهلای معروف اسلوونی قرار گرفته است. و داشتن جاذبه های هنری تاریخی بکر ، برای هر جوینده و علاقه مند به هنری جلب توجه می کند.

 

جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

021-88288200

شرايط تحصيل در اسلووني,تحصيل رايگان در اسلووني,تحصيل در اسلووني,هزينه تحصيل در اسلووني,ادامه تحصيل در اسلووني,اعزام دانشجو به اسلووني,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 6 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 19:10