دانشگاه های رایگان در اسلواکی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  دانشگاه های رایگان در اسلواکی

  دانشجویان بین المللی که با هدف تحصیل در دانشگاه های رایگان در اسلواکی، این کشور را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب می کنند، باید در جریان باشند که ، برای تمامی دوره ها و رشته های تحصیلی دانشگاهی در این کشور، پرداخت مبلغی به عنوان شهریه تعریف شده است که مفهوم دانشگاه های رایگان در اسلواکی را منتفی کرده است . بنابراین دانشجو باید با دید باز برای تحصیل در دانشگاه های این کشور اقدام نماید.

  شهریه ی دوره های دندان پزشکی

  به عنوان مثال شهریه ای معادل  9 تا 10 هزار یورو به صورت سالانه برای دوره های دندان پزشکی و 8 تا 9 هزار یورو برای دوره های پزشکی این کشور به عنوان رشته های قوی و پرطرفدار در اسلواکی، تعیین شده است  که دانشجو برای تحصیل در این دوره ها چاره ای جز پرداخت این هزینه نخواهد داشت. 

  بورسیه های تحصیلی در اسلواکی

  البته در یک صورت است که دانشجو می تواند در شرایط تحصیل در دانشگاه های رایگان در اسلواکی قرار بگیرد، و آن هم این است که در جهت اخذ بورسیه های تحصیلی ازی این کشور، تمام تلاش خود را به کار بگیرد . چرا که اغلب این بورسیه ا در دور ه ی ارشد و به خصوص دکتری به افرادی با رزومه های قوی کاری و تحصیلی تعلق خواهد گرفت. اما در صورت تعلق گرفتن به دانشجو، او هیچ هزینه ای را بابت شهریه دانشگاه و هزینه های تحصیلی در اسلواکی که مرتبط با آن پرداخت نکرده و به طور کامل تحت حمایت دانشگاه قرار می گیرد.

  کار دانشجویی در اسلواکی

  دومین تدبیری که دولت این کشور برای نزدیک تر شدن به مفهوم تحصیل در دانشگاه های رایگان اسلواکی ، برای دانشجویان اندیشیده است، این است که آن ها می توانند در کنار تحصیل هفته ای 10 تا 30 ساعت ، به نسبت مقطع تحصیلی شان، کار دانشجویی انجام بدهند و از این طریق کسب در آمدی برای تامین هزینه های تحصیلی و جاری زندگی در اسلواکی داشته باشند.

   

  جهت کسب اطلاعات بيشتر  با مشاوران لگال اپلاي در تماس باشيد

  021-88288200

  نویسنده : legal-apply بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت: 19:59
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها