مزایا و معایب زندگی در کانادا

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

مزایا و معایب زندگی در کانادا

امروزه اگر فردی بخواهد از کشور خود به کشور های دیگر سفر کند مسلما در کشور که قصد مهاجرت به کانادا را دارد شرایط و موقعیت شغلی او با کشور خود بسیار متفاوت است و شغل و کسب و کار کمتری در ان جا یافت می شود اما در کشور کانادا و چند کشو دیگر که شامل نیوزلند و استرالیا می باشند موقعیت شغلی و زندگی نسبت به سایر کشور های خارجه بهتر و ر رونق تر است. برنامه های سازمان یافته ی مهاجرتی در این کشور ها باعث می شود دولت با تسط این امکانات را زیر نظر داشته باشد. و شرایط خوبی را برای مهاجرین به وجود اورد. 

مزایای زندگی در کانادا

اولین مزیت زندگی در این کشور داشتن زندگی امن و آرام در این کشور است. این کشور پایین ترین امار جرم و قتل را داشته و مزایای دیگری از جمله هزینه تحصیل در کانادا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی کانادا است که افراد مهاجر می توانند با خیالی اسوده در این کشور زندگی کنند. البته در هر کشوری جرم وجنایت وجود دارد و اگر شما به جرمی رو به رو شدید می توانید با شماره گیری 119 این جرم را گزارش دهید و یا در خواست کمک کنید. دیگر مزیت زندگی در کانادا اقتصاد بسیار پر رونق ان است و از انجایی که این کشور با امریکا همسایه بوده و با کشور های مشترک المنافع نظیر استرالیا روابط خوبی دارد اقتصادی استوار را داراست. 

موقعیت شغلی در کانادا

کسانی که به این کشور مهاجرت می کنند باید این را بدانند که این کشور به دلایل اقتصاد محکم و شرایط تحصیل در کانادا و دانشگاه های کانادا وجود افراد سال خورده که نیروی کاری جایگزین برای انها وجود ندارد به نیروهای ماهر بسیاری نیازمند است. 

معایب زندگی در کانادا

در کانادا علاوه بر مزیت ها معایبی هم وجود دارد. از جمله گرفتن مالیات جهت تحصیل در کانادا و بهترین دانشگاه کانادا بیشتر چیز ها مانند خرید محصولات،سرمای زیاد این کشور که بسیار طولانی است و همچنین اگر کسی دارایی های خود را در کشور بفروشد وقتی وارد کانادا می شود برای خرید انها باید مبلغ بالایی پرداخت کند که این به دلیل تفاوت در ارزش پول کانادایی هاست.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200

ش

تحصيل در کانادا,شرايط تحصيل در کانادا,تحصيل رايگان در کانادا,هزينه تحصيل در کانادا,ادامه تحصيل در کانادا,اعزام دانشجو به کانادا,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 10 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 15:03

close
تبلیغات در اینترنت