رشته های پر طرفدار در کانادا

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

رشته های پر طرفدار در کانادا

در دنیای امروزه با توجه به شهریه های تحصیلی که تحصیل در دانشگاه برای افراد بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد و تحصیلات دانشگاه های کانادا را برای افرادی ک قصد اقامت در کانادا را دارند بسیار دشوار کرده است. افراد در کشور خود و یا کشور های خارجی به دنبال رشته هایی هستند که هم هزینه های مناسبی را دارا باشند و هم اینده ی شغلی خوبی داشته تا افراد شغلی مناسب در رشته ی خود پیدا کنند.

شرایط تحصیل در کانادا

در کشور کانادا نیز شرایط به گونه ای است که رشته های پر طرفدار رشته هایی با اینده ی شغلی مناسب هستند تا افراد را در اینده از هر لحاظ تامین نمایند. افرادی که تحصیل در کانادا را انتخاب می کنند به دلایلی اعم از هزینه تحصیل در کانادا برای آن ها مهم است و رشته ی مهندسی صنایع در کانادا که پرطرفدار است را می پسندند و با داشتن ویزای تحصیلی کانادا  معمولا در رشته هایی که در کانادا پر درامد است ادامه تحصیل می دهند.

 

رشته های پر طرفدار و پر در امد در کشور کانادا کدام رشته ها می باشند؟ 

 

  1. اولین رشته ای که در همه جا پر درامد و پر متقاضی می باشد رشته ی دندان پزشکی است. افراد فارق التحصیل در این رشته با بازار کار فراوانی رو به رو بوده و در حدود 90 هزار دلار در امد دارند. 
  2. رشته ی پرطرفدار دیگر در کشور کانادا رشته ی مهندسی نفت می باشد که در حدود 86 هزار و 220 دلار در امد دارد که این مبلغ بسیار عالی است.
  3. رشته ی دیگر ای تی بوده که افراد به عنوان توسعه دهنده ی وب سایت و طراحی های مربوطه 80 هزار دلار در امد دارند. 
  4. از طریق ایتی نیز می توان به شغل های دیگر نظیر توسعه دهنده ی اپلیکیشن های موبایل و یا کنترل کننده ی مالی با در امدی در حدود 72500 دلار اشاره کرد. 
  5. رشته ی حقوق نیز با اینده ی شغلی وکالت در حدود 60 هزار دلار در امد است. 
  6. رشته ی حسابداری در حدود 58.750 دلار در امد. 
  7. در امد پرستاری نیز در حدود 55 هزار دلار  می باشد.

 

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در کانادا,شرايط تحصيل در کانادا,تحصيل رايگان در کانادا,هزينه تحصيل در کانادا,ادامه تحصيل در کانادا,اعزام دانشجو به کانادا,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 8 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 16:31

close
تبلیغات در اینترنت