تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم و لیسانس

ساخت وبلاگ
چکیده : تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم و لیسانس شرایط تحصیل در استرالیا در دوره ی قبل از دانشگاه شامل 3 ... با عنوان : تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم و لیسانس بخوانید :

تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم و لیسانس

شرایط تحصیل در استرالیا در دوره ی قبل از دانشگاه شامل 3 مرحله ی پیش دبستانی ، ابتدایی و متوسطه میشود که تحصیل در آنها تا سال دهم یعنی تا 15 سالگی برای همه اجباری میباشد. اگر فرد آخرین دوره ی قبل از دانشگاه که سال یازدهم و دوازدهم تحصیلات را در برمیگیرد، با موفقیت به پایان برساند ، گواهینامه ی پایان تحصیلات به او داده میشود که همین مدرک مجوزی برای ورود وی به مراکز دانشگاهی و آموزش عالی میشود.

شرایط ورود به دانشگاه های استرالیا

استرالیا یکی از کشورهایی است که در سال های اخیر تعداد دانشجویان خارجی که متمایل به تحصیل در دانشگاه های این کشور شده اند ، در حال افزایش میباشد . به همین دلیل برای این افراد این سوال پیش می آید که آیا امکان تحصیل در استرالیا بامدرک دیپلم وجود دارد؟ و یا تحصیل در استرالیا با مدرک لیسانس چگونه است ؟ و بسیاری دیگر از این قبیل سوالات.

شرایط تحصیل در استرالیا

در رابطه با تحصیل در استرالیا با مدرک دیپلم میتوان گفت که افرادی که بعد از اخذ دیپلم میخواهند در دانشگاه ها ادامه ی تحصیل دهند ، میتوانند یک دوره ی فاندیشن را در کالج های استرالیا سپری کرده و بعد از اخذ این مدرک به راحتی به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی وارد شوند.

از طرفی دیگر افرادی که قصد تحصیل در استرالیا بامدرک دیپلم را دارند باید بدانند که داشتن مدرک آیلتس یکی از ضروریات دیگر برای ورود به دانشگاه های استرالیا میباشد.

ادامه  تحصیل در استرالیا با مدرک لیسانس به شرط داشتن ویزای تحصیلی استرالیا و پرداخت هزینه تحصیل در استرالیا تامین هزینه زندگی در استرالیا و داشتن معدل بالا در دوره ی کارشناسی ، مهارت در زبان انگلیسی، و فازغ التحصیلی از دانشگاه های معتبر ، شانس پذیرش در دوره ی ارشد را برای دانشجو بسیار بیشتر میکند.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا

افراد مهاجری که برای ادامه ی تحصیل در استرالیا با مدرک لیسانس وارد این کشور میشوندو قصد استفاده از بورسیه های تحصیلی را دارند،  لازم است در جریان این امر قرار بگیرند که بورسیه های تحصیلی ایم کشور بیشتر به دانشجویان دکتری تعلق گرفته و اخذ بورسیه در دوره ی کارشناسی ارشد استرالیا امری حتمی نبوده و بهره مندی از آن به شرایط تحصیلی و توان و مهارت علمی فرد دانشجو، بستگی زیادی دارد.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در استراليا,شرايط تحصيل در استراليا,تحصيل رايگان در استراليا,هزينه تحصيل در استراليا,ادامه تحصيل در استراليا,اعزام دانشجو به استراليا,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 36 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 16:48