بهترین دانشگاه های روسیه

ساخت وبلاگ
چکیده : بهترین دانشگاه های روسیه برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در روسیه را دارند ، قطعا آگاهی از بهترین ... با عنوان : بهترین دانشگاه های روسیه بخوانید :

بهترین دانشگاه های روسیه

برای افرادی که قصد ادامه تحصیل در روسیه را دارند ، قطعا آگاهی از بهترین دانشگاه های روسیه یکی از موضوعات مهم برای آن هاست. چرا که انتخاب یک دانشگاه تاثیر مستقیمی در آینده ی شغلی و تحصیلی افراد میگذارد. مطابق یک رده بندی معتیر جهاتی نام 24 دانشگاه از کشور روسیه در فهرست بهترین های دنیا قرار دارد که 10 مورد از آنها بین 400 دانشگاه اول در سطح جهانی قرار گرفته اند. برای آشنایی با بهترین دانشگاه روسیه ، چند مورد ار آنها را در ادامه مطلب معرفی خواهیم کرد.

دانشگاه لومونوسف مسکو

این دانشگاه با داشتن 47000 دانشجو، برای سالهای پیاپی عنوان بهترین دانشگاه های روسیه را از آن خود کرده است . ساختمان این دانشگاه به عنوان مرتفع ترین بنای دانشگاهی در دنیا شناخته می شود که از لحاظ سبک معماری و نما هم زیباترین دانشگاه در دنیاست.  39 دانشکده و 4 موزه و 6 پردیس، و 380 اداره ی وابسته به این دانشگاه، در کشور روسیه مشغول به فعالیت هستند.

دانشگاه نوسیبیرگ

این دانشگاه که در شهری به همین نام مستقر شده با قدمتی کمتر از 100 سال و داشتن حدود 6000 دانشجو، یکی از بهترین دانشگاه های روسیه با تعداد اندکی دانشجوی مشغول به تحصیل می باشد.

دانشگاه سنت پترزبورگ

این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه های روسیه می باشد که با داشتن حدود 400 ساختمان و 25 دانشکده 30000 دانشجوی مشغول به تحصیل دارد که 3000 نفر از جمعیت آن ها را دانشجویان بین المللی تشکیل داده اند .

دانشگاه دولتی تومسک

این دانشگاه به عنوان بهترین دانشگاه روسیه در رشته های فیزیک، نجوم و زبان های مدرن در حال فعالیت است و در رشته های فوق در شمار 300 دانشگاه برتر در دنیا قرار دارد که 23000 دانشجو در 23 دانشکده ی مختلف در رشته های متفاوت آن، مشغول به تحصیل هستند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در روسيه,شرايط تحصيل در روسيه,تحصيل رايگان در روسيه,هزينه تحصيل در روسيه,ادامه تحصيل در روسيه,اعزام دانشجو به روسيه,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 18 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 20:14