رتبه بندی دانشگاه های هلند

ساخت وبلاگ
چکیده : رتبه بندی دانشگاه های هلند تحصیل در دانشگاه های کشور هلند می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای د... با عنوان : رتبه بندی دانشگاه های هلند بخوانید :

رتبه بندی دانشگاه های هلند

تحصیل در دانشگاه های کشور هلند می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای دانشجویان بین المللی در رشته های گوناگون باشد. این کشور دارای دانشگاه هایی حائز  رتبه های برتر جهانی می باشد که بهترین آموزش ها را در زمینه های مختلف ارائه می دهند و افراد متخصصی را از دانشگاه ها فارغ التحصیل می کنند. 

شرایط دانشگاه های هلند

در همین راستا، رتبه بندی دانشگاه های هلند ، یکی از مهم ترین مسائلی که دانشجویان متقاضی تحصیل در هلند و تحصیل رایگان در هلند و شرایط زندگی در هلند و وبزای تحصیلی هلند و بهترین دانشگاه هلند، برای انتخاب محل مناسبی به جهت بهره مندی از آموزش های دانشگاهی خوب، به آن نیازمند هستند.

مطابق رتبه بندی موسسه ی تایمز، نام 13 دانشگاه از کشور هلند، در بین 200 دانشگاه برتر در دنیا قرار گرفته است. که در این میان نام دانشگاه دلفت با رتبه ی  59 در صدر جدول رتبه بندی دانشگاه های هلند قرار دارد.

دانشگاه های ممتاز هلند

و در جایگاه های بعد از این دانشگاه دلفت، به ترتیب دانشگاه آمستردام با رتبه ی 63 و دانشگاه واخنینگن با  کسب رتبه ی 65 جهانی در جایگاه دوم و سوم بعد از دانشگاه فوق  قرار کرفته اند ، و در نهایت با در نظر گرفتن رتبه ی 198 در دنیا، ، دانشگاه تیلبورخ  قابل ذکر می باشد.

در رابطه با همین بحث رتبه بندی دانشگاه های هلند می افزاییم که ، دانشگاه های نام برده شده در فوق، علاوه بر داشتن رتبه ی کلی در رنکینگ جهانی، بعضا در برخی از رشته ها به طور خاصر هم رتبه هایی را دریافت کرده اند.

رشته های مهندسی در دانشگاه های هلند

به عنوان مثال دانشگاه دلفت در رشته های مهندسی جزو 20 دانشگاه و در رشته ی علوم زیستی جزو 50 دانشگاه برتر در کل دنیا هستند.

دانشگاه آمستردام نیز در در رشته های علوم انسانی و اجتماعی و هنر حائز کسب بهترین رتبه های جهانی شده است.

دانشگاه واخنینگن هلند در رشته های علوم زیستی و اجتماعی در شمار 50 دانشگاه اول جهان قرار دارد.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در هلند,شرايط تحصيل در هلند,تحصيل رايگان در هلند,هزينه تحصيل در هلند,ادامه تحصيل در هلند,اعزام دانشجو به هلند,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 10 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 20:31