تحصیل رایگان در بلژیک

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

تحصیل رایگان در بلژیک

دانشگاه های کشور بلژیک دارای رتبه های بسیار عالی در میان دانشگاه های تمام دنیا در رشته های مختلف هستند و به دلیل شرایط تحصیل در بلژیک و تحصیل رایگان در بلژیک و هزینه زندگی در بلژیک و ویزای تحصیلی بلژیک دانشجویان بسیاری متقاضی تحصیل در دانشگاه های این کشور شده اند . چرا که به دلیل اعتبار مدرک آن ها ، اغلب دانشجویان بعد از اتمام تحصیلات از کشورهای اروپایی پیشنهاد کار دریافت می کنند.

با این وجود افراد دانشجویی که قصد ادامه ی تحصیل در دانشگاه های بلژیک را دارند همواره مساله ای به عنوان امکان تحصیل رایگان در بلژیک را در ذهن خود دارند و به دنبال کسب آگاهی در این زمینه هستند. 

هزینه زندگی در بلژیک

به طور کلی هزینه ی زندگی و تحصیل در کشور بلژیک در مقایس هبا کشورهای اروپایی پایین تر می باشد اما ادامه ی تحصیل در دانشگاه های این کشور اغلب دارای هزینه هایی بوده و رایگان نمی باشد. 

با این وجود در سال های گذشته طبق قانون جدید دانشگاه های این بلژیک امکان تحصیل رایگان در بلژیک برای دوره ی دکتری به وسیله ی بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ایجاد شده است.

بورسیه در بلژیک

مقدار بورسیه ای که به دانشجو تعلق می گیرد ارتباط زیادی با رزومه او دارد و هر چه فرد دارای رزومه ی قوی تری باشد می تواند از بورسیه ی بیشتری بهره مند شود.

در راستای موضوع امکان تحصیل رایگان در بلژیک می توان اضافه کرد که،  مقدار بورسیه ی دانشجویان دکتری بلژیک  از ماهانه 800 یورو تا 2600 یورو بسته به شرایط دانشجو متفاوت می باشد. 

شرایط تحصیل رایگان در بلژیک

یکی از مزیت های قانون جدیدی که در این کشور مبنی بر تحصیل رایگان در بلژیک در دوره ی دکتری به تصویب رسیده است، این است که دانشجویی که موفق به دریافت بورسیه از دانشگاه ها شود، می تواند ماهانه 2000 دلار هم به عنوان حقوق ضمن تحصیل دریافت نماید. به همین دلیل است که رقابت بر سر اخذ بورسیه از دانشگاه های این کشور بسیار تنگاتنگ می باشد. 

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در بلژيک,شرايط تحصيل در بلژيک,تحصيل رايگان در بلژيک,هزينه تحصيل در بلژيک,ادامه تحصيل در بلژيک,اعزام دانشجو به بلژيک,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 11 تاريخ : شنبه 5 اسفند 1396 ساعت: 21:18

close
تبلیغات در اینترنت