معرفی کشور بنگلادش

ساخت وبلاگ
چکیده : معرفی کشور بنگلادش قبل از مطرح کردن هزینه سفر به بنگلادش و نحوه گرفتن ویزای تحصیلی بنگلادش ... با عنوان : معرفی کشور بنگلادش بخوانید :

معرفی کشور بنگلادش

قبل از مطرح کردن هزینه سفر به بنگلادش  و نحوه گرفتن ویزای تحصیلی بنگلادش و قیمت آن باید مواردی را دانست . بعضا عده ای از افراد به دنبال تحصیل رایگان در بنگلادش و یا دانستن شرایط تحصیل در بنگلادش و هزینه تحصیل در بنگلادش و تحصیل در دانشگاه های بنگلادش و یا ویزای یک ماهه تجاری بنگلادش هستند  و خیلی از افراد نیز خواهان مهاجرت واقامت دائم و یا تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا میباشند که برای این امر باید اصل پاسپورت ، عکس ،گواهی حساب بانکی  و  مشخصات فردی خودرا برای گرفتن ویزا ارائه دهند .همچنین باید قبل از سفر پرواز و هتل خودرا رزرو نمایند . هزینه خدمات ویزا به واحد ریال محاسبه میشود. البته قیمت  وهزینه پرداختی بابت ویزای مسافرتی وکار و تحصیل باهم تفاوت دارد وهزینه سفر به بنگلادش بسته به نوع سفر تعیین میگردد.

نظام حکومتی بنگلادش

حکومت کشور بنگلادش  به صورت جمهوری پارلمانی و نام رئیس جمهور آن محمد عبدالحمید میباشد . در بنگلادش  رئیس جمهور رئیس حکومت میباشد . این کشور در گذشته پاکستان خاوری نام داشته که  در سال 1971 با کمک هند از پاکستان جدا شده و به صورت کشوری مستقل تشکیل شده است .  به دلیل هم مرز بودن این کشور با کشور هند تاثیر پذیری زیادی را در همه زمینه ها از این کشور دارد و داراری  روابط محکمی در بخش نظام بین المللی با کشور هند است.

موقعیت جغرافیایی بنگلادش

شاید برای خیلی ها این سوال پیش آید که بنگلادش کجاست؟ موقعیت جغرافیایی  کشور بنگلادش  بدین گونه است که در جنوب قاره آسیا و شرق هند قرار دارد . بنگلادش نهمین کشور پر جمعیت جهان است  و بر روی زمین های حاصلخیز رود گنگ واقع شده است  . زبان این کشور بنگالی و پایتخت آن شهر داکا میباشد . واحد پول بنگلادش تاکا نام دارد.

مردم بنگلادش

مردم بنگلادش از فقیرترین مردمان جهان محسوب میشوند . بنگلادش جمعیتی در حدود 153 میلیون و 547 هزار نفر دارد 98  درصد مردم بنگلادش بنگال هستند. که حدودا 7/89 درصد جمعیت آن مسلمان و اکثرا سنی مذهب هستند  و حدود 9/2 در صد مردم نیز پیرو آیین هند میباشند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در بنگلادش,شرايط تحصيل در بنگلادش,تحصيل رايگان در بنگلادش,هزينه تحصيل در بنگلادش,ادامه تحصيل در بنگلادش,اعزام دانشجو به بنگلادش,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 10 تاريخ : يکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت: 12:49