پناهندگی،ویزای همراه،اقامت دائم و ویزای کار در اتریش

ساخت وبلاگ
چکیده : پناهندگی به اتریش شرط اصلی پناهندگی به اتریش در خطر بودن جان شخص است یعنی فردی پناهنده است که در ... با عنوان : پناهندگی،ویزای همراه،اقامت دائم و ویزای کار در اتریش بخوانید :

پناهندگی به اتریش

شرط اصلی پناهندگی به اتریش در خطر بودن جان شخص است یعنی فردی پناهنده است که در کشور خود دچار شکنجه یا خطر جانی قرار گرفته باشد و هدف او برای خروج از کشور نجات جان خود و در امان بودن از خطرات احتمالی باشد. لازم به ذکر است که در هنگام مصاحبه از شخص پناهنده شخص باید ثابت کند که در کشور خود امنیت ندارد و جانش در خطر افتاده است. 

ویزای همراه اتریش

معمولا وقتی فردی قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و یا تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا را دارد و یا قصد اطلاع از شرایط زندگی در اتریش و در بهترین دانشگاه های اتریش و دانشگاه های معتبر اتریش  و دانشگاه های رایگان اتریشخانواده ی او نمی توانند مدت زمان زیادی را در کنار دانشجوی خود سپری کنند. فقط یک استثنا وجود دارد که فرد می تواند در مقطع دکترا ویزای همراه همسر خود را دریافت کند. در غیر این صورت خانواده ی فرد میبایست ویزای همراه اتریش را کسب کنند. 

مدارک لازم جهت دریافت ویزای همراه:

 

  • مدارک مبنی بر نشان دادن توانایی مالی که چیزی در حدود10 هزار یورو می باشد. 
  • نمره ی بالا در مدرک کارشناسی یا نمره ی بالای5.5 در ایلتس

 

اقامت اتریش

با دارا بودن شرایط مالی خوب در ایران به راحتی می توان اقامت اتریش را کسب کرد. در صورتی که سرپرست خانواده 1800 یورو برای خود 900 یورو برای همسر و 300 یورو برای فرزندان زیر18 را در ماه داراست به این معناست که شرایط تحصیل در اتریش و تحصیل رایگان در اتریش را داراست. که از طریق بررسی حقوق سپرده ی بانکی و یا سود سهام شرکت تشخیص داده می شود.

ویزای کار اتریش

یکی از راه های ورود به کشور اتریش دریافت ویزای کار اتریش می باشد. یکی از روش های اخذ ویزای اتریش فرصت 6 ماهه ای است که برای پیدا کردن کاری مناسب به شما داده می شود.هر فرد جهت گرفتن ویزای کار اتریش به70 امتیاز از100 امتیاز نیاز دارد بنابراین شما یک فرصت شش ماهه جهت پیدا کردن شغلی مناسب در اتریش را دارید

مدارک مورد نیاز

 

  • فرم تقاضای کار باید کامل باشد
  • عکس و شناسنامه و پاسپورت
  • بیمه نامه،سوابق کاری،مدرک تحصیلی
  • گواهی عدم سوپیشینه
  • ترجمه ای از مدارک به زبان المانی یا انگلیسی

 

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در اتریش,شرايط تحصيل در اتریش,تحصيل رايگان در اتریش,هزينه تحصيل در اتریش,ادامه تحصيل در اتریش,اعزام دانشجو به اتریش,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 24 تاريخ : يکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت: 13:54