دانشگاه های رایگان ایتالیا

ساخت وبلاگ
چکیده : دانشگاه های رایگان ایتالیا کشور ایتالیا دارای تعداد زیادی دانشگاه معتبر است که تحصیل در این دانشگ... با عنوان : دانشگاه های رایگان ایتالیا بخوانید :

دانشگاه های رایگان ایتالیا

کشور ایتالیا دارای تعداد زیادی دانشگاه معتبر است که تحصیل در این دانشگاه ها نیازمند پرداخت شهریه می باشد. بنابراین اکثر دانشگاه های ایتالیا رایگان نیستند و بایستی برای تحصیل در ایتالیا با توجه به شرایط تحصیل در ایتالیا و شرایط زندگی در ایتالیا مطابق با هزینه تحصیل در ایتالیا شهریه پرداخت شود. هنگامی که شما مدرک دیپلم یا فوق دیپلم دارید و می خواهید دوره ی کارشناسی را در ایتالیا بگذرانید باید ابتدا یک امتحان ورودی بدهید که در صورت اخذ نمره ی قبولی می توانید وارد دانشگاه های ایتالیا شوید. روش دیگر برای تحصیل در دانشگاه ایتالیا اخذ مدرک زبان ایتالیایی است که از طریق مراجعه به سفارت ایتالیا در تهران می توان در کلاس های زبان ایتالیایی شرکت کرده و پس از گذراندن 3 ترم و اخذ 90%از نمره ی امتحان نهایی مدرک خود را کسب کرده و جهت اخذ ویزای ایتالیا به سفارت مراجعه نمایید. مدت زمان تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا مانند ایتالیا در مقطع لیسانس 4 سال است که این دوره به زبان ایتالیایی است. 

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در بهترین دانشگاه های ایتالیا اجازه ی کار به صورت 20 ساعت در هفته را دارند که در این مدت حقوقی بین 8 تا10 یورو دریافت می کنند(به ازای هر ساعت)که با این مبلغ هزینه ی زندگی و تحصیل را به راحتی پرداخت کرد. 

تحصیل رایگان در ایتالیا

در ایتالیا می توان به زبان انگلیسی در دانشگاه های معتبر ایتالیا تدریس کرد که در این میان به دانشجو کمک هزینه ی تحصیلی نیز تعلق خواهد گرفت. دانشگاه های رایگان ایتالیا به  راحتی از تمام دانشجویانی که از سراسر دنیا برای تحصیل به این کشور امده اند  استقبال می کند این دانشجویان می توانند به سفارت ایتالیا مراجعه کرده و جهت دریافت کمک هزینه ی تحصیلی اقدام کنند که این سفارت فرمی را به دانشجویان داده و انها باید فرم پر شده را به سفارت تحویل دهند. در ایتالیا به دانشجویان نیز کمک هزینه ی مالی ارائه می شود و افراد می توانند از ان در جهت تحصیل استفاده نمایند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در ايتاليا,شرايط تحصيل در ايتاليا,تحصيل رايگان در ايتاليا,هزينه تحصيل در ايتاليا,ادامه تحصيل در ايتاليا,اعزام دانشجو به ايتاليا,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت: 16:31