فوق لیسانس ودکتری اسلوونی

ساخت وبلاگ
چکیده : فوق لیسانس و دکتری در اسلوونی کشور اسلوونی از جمله کشوری های اروپایی است که گرفتن ویز... با عنوان : فوق لیسانس ودکتری اسلوونی بخوانید :

فوق لیسانس و دکتری در اسلوونی  

کشور اسلوونی از جمله کشوری های اروپایی است که گرفتن ویزای تحصیلی در آن در مقایسه با سایر کشورهای دیگر راحت تر است .دانشجویا ن بسیاری از سراسر جهان به دلیل وجود شرایط ویژ ه ای که در کشور اسلوونی به لحاظ تحصیل ارزان و با کیفیت وجود دارد متقاضی تحصیل دراسلوونی میباشند 

شرایط تحصیل در اسلوونی

زبان تحصیل در اکثر رشته های مقطع فوق لیسانس اسلوونی به انگلیسی میباشد . داشتن مدرک آیلتس زبان شانس پذیرش در دانشگا ه های اسلوونی را افزایش می دهد . از دانشگا ه های معتبر اسلوونی که مقطع فوق لیسانس در آن آموزش داده میشود  میتوان به دانشگاه لیوبلیانا اسلوونی  که از قدیمی ترین و معتبر ترین دانشگا ه های کشور اسلوونی است اشاره نمود . در این دانشگاه معمولا در مقطع ارشد رشته هاهی کامپیوتر و اقتصاد و مدیریت آموزش داده میشود . هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور اسلوونی مهمولا سالی 5 هزار یورو میباشد . به دانشجویان مقطع فوق لیسانس در کشور اسلوونی اجازه 20 ساعت کار در طول هفته داده میشود تا بتوانند بخشی از هزینه خود را جبران نمایند.

مقطع دکتری در اسلوونی

سالانه دانشجویان بسیاری به دلیل معتبر بودن مدارک مقطع دکتری در اسلوونی و ادامه تحصیل در اسلوونی و داشتن شرایط تحصیل در اسلوونی و شرایط زندگی در اسلوونی و تحصیل رایگا در اسلوونی با داشتن ویزای تحصیلی اسلوونی به این کشور مهاجرت میکنند . اکثر مدارک دکتری دانشگا های اسلوونی مورد تایید وزارت علوم ایران میباشد . تحصیلات در مقطع دکتری در اکثر رشته ها به زبان انگلیسی میباشد . از این حیث از شرایط ورود به مقطع دکتری درکشور اسلوونی دارا بودن مدرک آیلتس زبان 7 میباشد . از دیگر شرایط ورود به دانشگاه های دکتری در کشور اسلوونی داشتن معدل بالا در مقاطع قبلی تحصیل میباشد .

طول دوره تحصیل در اسلوونی

در کشور اسلوونی مدت دوره تحصیل در مقطع دکتری برای دانشجویان همانند تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا بین 2تا 4 سال است . هزینه تحصیل در این مقطع برای دانشجویانی که عضو اتحادیه اروپا هستند رایگان است اما دانشجویان خارج ار اتحادیه اروپا باید هزینه های تحصیل را خود شخصا پرداخت نمایند. 

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در اسلووني,شرايط تحصيل در اسلووني,تحصيل رايگان در اسلووني,هزينه تحصيل در اسلووني,ادامه تحصيل در اسلووني,اعزام دانشجو به اسلووني,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 11 تاريخ : يکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت: 17:47