فوق لیسانس و دکتری در پرتغال

ساخت وبلاگ
چکیده : فوق لیسانس و دکتری در پرتغال تحصیلات در مقطع فوق لیسانس دانشگا ه های پرتغال در حدود 2 سال ب... با عنوان : فوق لیسانس و دکتری در پرتغال بخوانید :

فوق لیسانس و دکتری در پرتغال 

تحصیلات در مقطع فوق لیسانس دانشگا ه های پرتغال در حدود 2 سال به طول می انجامد و دانشجو در این مقطع میبایست 90تا 120 واحد درسی رانیز بگذرانند . زبان تدریس در دانشگا های کشور پرتغال در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی و پرتغالیست که البته در بیشتر دانشگا ه ها دروس بیشتر به همان زبان انگلیسی ارائه میگردد.

وضعیت دانشگاه های پرتغال

دانشگاه های انگلیسی زبان در کشور پرتغال همانند تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا دارای رنکینگ و اعتبارپایینی  در بین دانشگاه های دیگر کشور های اروپایی هستند .برای پذیرش  درمقطع فوق لیسانس  دانشگاه های انگلیسی زبان کشور پرتغال ، دانشجو متقاضی میبایست مدرک آیلتس 5تا 6 را داشته باشد و به دانشگاه مورد نظر خود ارائه نماید .دانشجویی که در دانشگاه های انگلیسی زبان مقطع فوق لیسانس را میگذرانند میتوانند در عین اینکه شهریه ارزانتری برای تحصیل پرداخت میکنند در  دوره های آموزش زبان انگلیسی با شهریه 250 تا د400 یورو شرکت نمایند .

به دانشجویان مقطع فوق لیسانس دانشگا ه های پرتغال اجازه 20 ساعت کار در هفته را میدهند که برای هر ساعت حقوقی معادل 10 تا 12 یورو را دریافت میکند . که میتواند با در آمد حاصله بخشی از هزینه های زندگی خود را جبران نماید.

طول دوره تحصیل دکترا

مدت تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های کشور پرتغال بین 3 تا 5 سال میباشد . دانشجو برای اخذ ویزای تحصیلی پرتغال با توجه به شرایط تحصیل در پرتغال و تحصیل رایگان در پرتغال و هزینه تحصیل در پرتغال مدرک دکتری خود از دانشگاهای پرتغال باید در پایان دوره تحصیل پایان نامه ای را به دانشگاه ارائه نماید .در صورتی که دانشجو بخواهد به صورت بورسیه در مقطغ دکتری در دانشگا های پرتغال تحصیل نماید باید  شرایط ورود از جمله  داشتن معدل بالای 17، داشتن سوابق تحصیلی ، داشتن مقالات معتبر و داشتن مدرک آیلتس زبان را دارا باشد . در صورت بورس شدن دانشجو در مقطع دکتری ، بهترین دانشگاه های پرتغال کلیه هزینه های تحصیل و زندگی دانشجو را متقبل میشوند. هزینه های تحصیل دکتری در پرتغال بین 10 تا 18 هزار دلار در سال است  ومجوز 30 ساعت کار در هفته به دانشجو داده میشودذ که برای هرساعت حقوقی معادل 15 ریورو را دریافت میکند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در پرتغال,شرايط تحصيل در پرتغال,تحصيل رايگان در پرتغال,هزينه تحصيل در پرتغال,ادامه تحصيل در پرتغال,اعزام دانشجو به پرتغال,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 44 تاريخ : يکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت: 18:08