شرایط تحصیل در بلاروس

ساخت وبلاگ
چکیده : شرایط تحصیل در بلاروس کشور بلاروس از کشور هایی است که سالانه تعداد زیادی دانشجو به منظور تحصیل در... با عنوان : شرایط تحصیل در بلاروس بخوانید :

شرایط تحصیل در بلاروس

کشور بلاروس از کشور هایی است که سالانه تعداد زیادی دانشجو به منظور تحصیل در رشته های پزشکی بلاروس، تحصیل رایگان در بلاروس، شرایط تحصیل در بلاروس، دانشگاه های بلاروس و در آخر هزینه تحصیل در بلاروس وارد این کشور می شوند. اما قبل از ورود به کشور بلاروس می بایست در مورد چگونگی تحصیل در کشور بلاروس اطلاعاتی را کسب نمود که ایا کشور بلاروس از شرایط خوبی جهت تحصیل برخوردار است و یا اینکه انتخاب کشور بلاروس جهت تحصیل مناسب است. در ادامه به این قبیل سوالات که ممکن است برایتان پیش بیاید پاسخ خواهیم داد. 

شرایط و چگونگی تحصیل در کشور بلاروس

تحصیل در کشور بلاروس دارای مزیت های فراوانی است. این کشور همانند تحصیل در آلمان و تحصیل در کانادا دارای استاندارد های اروپایی در شرایط تحصیلی است. همچنین اموزش در این کشور به زبان انگلیسی نیز امکان پذیر می باشد و شما حتما لازم نیست زبان این کشور را کاملا بلد باشید. همچین تحصیل در کشور بلاروس دارای هزینه ای بسیار پایین می باشد و معمولا افراد توانایی پرداخت هزینه های تحصیلی را دارند.

مدارک مورد نیاز جهت پذیرش در بلاروس

اما تحصیل در کشور بلاروس دارای شرایطی نیز هست که جهت پذیرش برای ویزای تحصیلی بلاروس در دانشگاه های شهر های مهم بلاروس می بایست دارا باشید:

 

  • فرد می بایست دارای مدارک معتبر دوره های تحصیلی در کشور خود به همراه ریز نمرات باشد. که این مدارک همگی باید به زبان روسی ترجمه شده باشد. 
  • ارائه ی پاسپورت فرد به صورتی که ترجمه شده به زبان روسی باشد. 
  • در صورتی که جهت تحصیل در مقاطع بالا تر از کارشناسی هستید می بایست کلیه ی مدارم دانشگاهی خود را به همراه ریز نمرات دارا باشید.
  • در صورتی که دارای دیپلم ریاضی و فیزیک و یا تجربی هستید. لازم به ذکر است که تحصیل در این رشته ها در کشور بلاروس به صورت شرط معدل بوده و میانگین معدل کل دیپلم فرد و همینطور مدرک پیش دانشگاهی نباید کمتر از 16 باشد و تمامی مدارک باید از 16 بالاتر باشند. 
  • همچنین لازم به ذکر است که تمامی افرادی که می خواهند دوره های کالج و یا پیش دانشگاهی را در این کشور بگذرانند تمامی موسسات این کشور از نظر وزارت علوم ایران مورد تایید است.

 

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
تحصيل در بلاروس,شرايط تحصيل در بلاروس,تحصيل رايگان در بلاروس,هزينه تحصيل در بلاروس,ادامه تحصيل در بلاروس,اعزام دانشجو به بلاروس,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 12 تاريخ : يکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت: 13:16