تحصیل در روسیه

ساخت وبلاگ
چکیده : تحصیل در روسیه یکی از راه های مهاجرت به کشور روسیه مهاجرت از طریق تحصیل در روسیه می باشد. سالان... با عنوان : تحصیل در روسیه بخوانید :

تحصیل در روسیه 

یکی از راه های مهاجرت به کشور روسیه مهاجرت از طریق تحصیل در روسیه می باشد. سالانه افراد زیادی کشور روسیه را برای تحصیل انتخاب می کنند. اما باید قبل از هر گونه تصمیم گیری می بایست ابتدا از چگونگی تحصیل در کشور روسیه مطلع شد. در این متن چگونگی تحصیل در کشور روسیه و شرایط تحصیل در روسیه و هزینه تحصیل در روسیه و شرایط زندگی در روسیه و دانشگاه های روسیه و ویزای تحصیلی روسیه را برایتان به طور مفصل توضیح خواهیم داد. 

شرایط تحصیل در روسیه

کشور روسیه دارای بهترین رشته های پزشکی رایگان در روسیه و دانشگاه ها بوده و با برخورداری از یک سیستم اموزشی با کیفیت بالا باعث شده تحصیل در این کشور طرفداران زیادی داشته باشد. برای تحصیل در کشور روسیه در صورتی که دارای مدرک دیپلم باشید می توانید با ارائه ی مدارک مورد نیاز به راحتی موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور شوید. مقطع تحصیلی لیسانس در کشور روسیه 4 سال به طول می انجامد. برای تحصیل در این مقطع همانطور که گفته شد باید دارای مدرک تحصیلی دیپلم باشید . همچنین لازم به ذکر است که تمامی دروس در اکثر رشته ها به زبان روسی بوده و فرد باید به این زبان تسلط داشته باشد شما در این مقطع می توانید در کنار تحصیل خود مشغول به کار شده و هزینه های تحصیلی را پرداخت نمایید.

طول دوره مقطع فوق لیسانس در روسیه

تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیز نیازمند مدرک لیسانس و مدرک زبان با نمره ی ایلتس 6 می باشد. در این مقطع می توانید به زبان انگلیسی نیز تحصیل نمایید. همچنین پس از تحصیل کارشناسی ارشد در روسیه شانس خود را برای دریافت بورسیه ی تحصیلی دکترا افزایش می دهید در این مقطع اجازه ی 20 ساعت کار در هفته را دارید.

طول دوره دکترا در روسیه

طول مدت تحصیل دکترا 2 سال بوده و دانشجو می تواند با دریافت 2000 دلار سالیانه از دانشگاه تحصیل رایگان را تجربه نماید این مبلغ به عنوان بورسیه می باشد. مدارک مورد نیاز  برای دریافت بورسیه شامل مدارک لیسانس و فوق لیسانس، مدرک ایلتس با نمره ی 5 و 6، مقاله های بین المللی و جلب نظر استاد راهنما برای کمک در زمینه ی تز دکترا. با ارائه ی این مدارک به راحتی می توانید بورسیه ی تحصیلی روسیه را کسب کنید.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
...
نویسنده : legal-apply بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 13 اسفند 1396 ساعت: 19:56