بهترین دانشگاه های کانادا

ساخت وبلاگ
چکیده : بهترین دانشگاه های کانادا تحصیل در کشور کانادا و تحصیل در آلمان در مقایسه با کشور امریکا دارای شر... با عنوان : بهترین دانشگاه های کانادا بخوانید :

بهترین دانشگاه های کانادا

تحصیل در کشور کانادا و تحصیل در آلمان در مقایسه با کشور امریکا دارای شرایطی بسیار بهتر از نظر هزینه های تحصیلی پایین تر و اخذ ویزای اسان تر می باشد. این کشور دارای 26 دانشگاه برتر بوده که در این بین 4 دانشگاه بین 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. در این مطلب برای شما چند دانشگاه های برتر در کانادا و شرایط تحصیل در کانادا و تحصیل رایگان در کانادا و هزینه تحصیل در کانادا و ویزای تحصیلی کانادا  را معرفی خواهیم کرد تا انها را بشناسید و تحصیلی موفق در این کشور داشته باشید. 

دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو در میان دانشگاه های معتبر کانادا قرار داشته و در لیست بهترین دانشگاه های دنیا در ردیف 31 قرار گرفته است. این دانشگاه در سال 1827 در این کشور تاسیس شده است. ساخت این دانشگاه در کشور کانادا یک امتیاز بسیار مثبت تلقی شده و دارای شهرت جهانی می باشد. در این دانشگاه هم اکنون بیش از 88.700 دانشجو در حال تحصیل هستند. 

دانشگاه مک گیل

دانشگاه مک گیل بعد از تورنتو بهترین دانشگاه در کشور کانادا می باشد این دانشگاه نیز در سال 2018 توانسته به رتبه ی 32 در جهان دست پیدا کند. بیشتر دانشجویان بین المللی این دانشگاه را برای تحصیل انتخاب می کنند. به طوری که این دانشگاه با دارا بودن 40.500 دانشجو در حدود 25 در صد دانشجوی بین المللی دارد. این دانشگاه برنده ی جایزه ی نوبل می باشد. 

دانشگاه بریتیش کلمبیا

این دانشگاه در میان دانشگاه های برتر جهان رتبه ی سوم را داراست. دانشگاه بریتیش کلمبیا در شهر ونکوور و کلونا واقع شده است. حدود 62.900 دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند. که در این میان بیشتر انها دانشجویان بین المللی می باشند. 

دانشگاه البرتا

دانشگاه البرتا از نظر تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم و لیسانس و رشته های پزشکی رایگان در کانادا رتبه بندی در کنار دانشگاه کره ی جنوبی در یکی از 4 دانشگاه برتر جهان با رتبه ی 90 قرار گرفته است. این دانشگاه در سال 1908 تاسیس شده است و دارای بیش از 37.830 دانشجو می باشد کخ از 143 کشور دیگر به عنوان دانشجوی بین المللی در این کشور تحصیل می کنند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
...
نویسنده : legal-apply بازدید : 15 تاريخ : چهارشنبه 16 اسفند 1396 ساعت: 15:43