رشته های پرطرفدار در سوئد

ساخت وبلاگ
چکیده : رشته های پرطرفدار در سوئد دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف دنیا، کشور سوئد را برای تحصیلات تکمیلی... با عنوان : رشته های پرطرفدار در سوئد بخوانید :

رشته های پرطرفدار در سوئد

دانشجویان زیادی از کشورهای مختلف دنیا، کشور سوئد را برای تحصیلات تکمیلی در سوئد و یا تحصیل در سوئد با دیپلم و لیسانس و تحصیل رایگان در سوئد و ادامه ی تحصیلات دانشگاهی خود انتخاب می کنند. مواردی مانند : رتبه ی خوب دانشگاه های کشور در میان سایر دانشگاه ها در دنیا، برخورداری از کیفیت بالا در تدریس دروس، فراهم کردن بستر انجام تحقیقات در زمینه ی رشته ی تحصیلی و نیز مواردی از این دست، باعث استقبال دانشجویان برای تحصیل در سوئد شده است.

علی رغم اینکه دانشگاه های سوئد برای تمام رشته های تحصیلی از کیفیت بالا و اعتبار زیادی در دنیا برخوردار هشتند، اما رشته هایی مانند مهندسی، پزشکی، علوم پایه ، معماری  وشیمی و روانشناسی را می توان در لیست تحت عنوان رشته های پرطرفدار در سوئد قرار داد. که دانشجویان متقاضی تحصیل در سوئد در این رشته ها هرساله رقابت سختی را برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های این کشور برای شرایط تحصیل در سوئد و ویزای تحصیلی سوئد پشت سر می گذارند.

موسسه ی فناوری KTH

یکی از بهترین و به نام ترین دانشگاه های دنیا در رشته های فنی و  مهندسی می باشد که دارای بالاترین رتبه ها در رده بندی جهانی می باشد و دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی از این دانشگاه، یک متخصص تمام عیار در رشته ی خود هستند.

دانشگاه صنعتی چالمرز

واقع در سوئد یکی از معتبرترین دانشگاه ها در سوئد و نیز در سطح اروپا می باشد که با داشتن رنک خوبی در دنیا،  برای تحصیل با بهترین کیفیت و اعتبار در رشته های علوم پایه، معماری ، فنی مهندسی که از رشته های پرطرفدار در سوئد هم می باشند، به دانشجویان بین المللی توصیه می شود.

دانشگاه استکهلم

یکی از برترین دانشگاه های دنیا برای تحصیل در رشته ی شیمی به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار با هزینه تحصیل در کشور سوئد می باشد که هم اکنون تعداد زیادی دانشجوی بین المللی در حال تحصیل در دانشکده های مختلف آن می باشند و  تاکنون تعدادی از دانشجویان آن موفق به کسب جایزه ی نوبل در رشته ی شیمی شده اند.

براي اطلاعات بيشتر و مشاوره ي تحصيل در خارج از کشور به وبسايت لگال اپلاي مراجعه فرماييد
021-88288200
...
نویسنده : legal-apply بازدید : 30 تاريخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396 ساعت: 13:53