تحصیل در هلند با مدرک دیپلم

ساخت وبلاگ
چکیده : تحصیل در هلند با مدرک دیپلم و لیسانسکشور هلند کشوری است که از نظر ادامه تحصیل از شرایط بسیار خوبی بر... با عنوان : تحصیل در هلند با مدرک دیپلم بخوانید :

تحصیل در هلند با مدرک دیپلم و لیسانس

کشور هلند کشوری است که از نظر ادامه تحصیل از شرایط بسیار خوبی بر خوردار می باشد. این کشور دارای چندین دانشگاه معتبر می باشد که از نظر وزارت علوم ایران مورد تایید می باشد. اکثر افراد کشور هلند را برای تحصیل رایگان در هلند و شرایط تحصیل در هلند و ویزای تحصیلی هلند و دانشگاهی خود بر می گزینند. در این متن چگونگی تحصیل در هلند با مدرک دیپلم و لیسانس را برایتان شرح می دهیم. 

شرایط تحصیل با مدرک دیپلم در کشور هلند

وقتی فردی با مدرک دیپلم وارد کشور هلند می شود و خواهان ادامه تحصیل در رشته های پزشکی رایگان در هلند در مقطع کارشناسی می باشد باید حتما مدرک دیپلم خود را به دانشگاه به عنوان یکی از مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش ارائه دهد. یکی از شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی هلند این است که معدل دیپلم فرد باید بالای 12 بوده و همچنین دارای مدرک زبان با نمره ی ایلتس 6 باشد. تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور هلند حدود 4 سال به طول می انجامد. وقتی فردی مدرک زبان آلمانی خود را در ایران اخذ می کند به  راحتی می تواند ویزای تحصیلی هلند را کسب نماید. مبلغی که دانشجویان باید به عنوان هزینه تحصیل در هلند پرداخت نمایند در حدود 7000 تا 11000 یورو در یک سال تحصیلی است. دانشجویان مقطع کارشناسی در هلند اجازه ی 10 ساعت کار در هفته را دارند که در ازای ان 80 تا 100 یورو دریافت می کنند. 

تحصیل با مدرک لیسانس در هلند

شما هنگامی که با مدرک لیسانس وارد هلند می شوید و خواهان تحصیل در هلند در مقطع ارشد هستید می بایست در سال بین 11000 الی 15000 دلار شهریه پرداخت نمایید. در این مقطع شما اجازه ی 20 ساعت کار در هفته را دارا هستید که در ازای ان 160 تا 200 یورو حقوق دریافت می کنید. طول مدت دوره های لیسانس در کشور هلند  2 سال می باشد و پس از ان شما وارد دوره ی دکترا شده و 4 سال تحصیل می کنید. 

...
نویسنده : legal-apply بازدید : 24 تاريخ : پنجشنبه 17 اسفند 1396 ساعت: 14:27