هزینه زندگی در اسپانیا | بلاگ

هزینه زندگی در اسپانیا

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

هزینه زندگی در اسپانیا

کشور اسپانیا به عنوان پنجا ه و دومین کشور بزرگ جها ن یکی از کشورهای زیبای اروپاییست . این کشور در حدود 505992 کیلو متر مربع مساحت دارد و به عنوان بزرگترین کشور اروپای غربی شناخته میشود . به دلیل برخی شرایط ویزه و امتیازهایی که در این  کشور وجود دارد مهاجران زیادی اسپانیا را به عنوان مقصد خود انتخاب میکنند که از این حیث جمعیت این کشور با افزایش چشم گیری همراه شده است .

زندگی در اسپانیا

زندگی در اسپانیا بر خلاف تصور خیلی ها تجربه راحتی نمیباشد و به دلیل قوانین محکمی که وجود دارند محدودیت های ویژ ه ای را به خصوص برای افراد مهاجر ایجاد میکند . در سالهای اخیر نرخ بیکاری در اسپانیا  افزایش چشم گیری داشته است و علت اصلی آن هجوم مهاجران برای زندگی کار و تحصیل در اسپانیا میباشد. به طوری که مهاجران زیادی به دلیل نبود کار و شرایط اید ه ال این کشور را ترک میکنند در این کشور بیشترین هزینه هایی که میشود مربوط به هزینه خوردو خوراک میباشد و بعد آن هزینه های مربوط به تامین مسکن است .هزینه های مربوط به پوشاک و تفریحات و  هزینه های رفت و آمد و حمل و نقل و هزینه های عمومی مثل برق آب و گرمایش از دیگر هزینه های زندگی در اسپانیا  است .

هزینه های زندگی در اسپانیا

میزان هزینه های فرد بسته به شرایط و سبک زندگی و محل زندگی در اسپانیا متفاوت است به طوریکه اجاره یک آپارتمان  در مرکز شهر هزینه ای بیشتر از اجاره همان متراژ در حومه شهر دارد.

مردم اسپانیا به برگزاری جشن ها و فستیوال های گاو بازی در دنیا مشهورند . مردم این کشوربه شدت به ورزش به ویژه ورزش فوتبال علاقه مند  هستند . مردمان این سرزمین بسیار خونگرمند و برگزاری مهمانی ها از ویژگی های ذاتی این مردمان است و از حضور مهاجران در جشن ها و شادی های خود استقبال میکنند . که این خود یکی از دلایلی است که افراد زیادی را برای مهاجرت به کشور اسپانیا  علاقه مند میسازد

 

 

شرايط تحصيل در اسپانيا,تحصيل رايگان در اسپانيا,تحصيل در اسپانيا,هزينه تحصيل در اسپانيا,ادامه تحصيل در اسپانيا,اعزام دانشجو به اسپانيا,...
نویسنده : legal-apply بازدید : 5 تاريخ : شنبه 30 دی 1396 ساعت: 16:38